P O U S S I N S

Série  6  (Syrdall I)          Série 5 (Syrdall II)          Série 4 (Syrdall III)

 

(Joergang: 2007 an 2008)

 

Trainer

 Ralph Dupont (ralph.dupont@internet.lu   691 833 363)  Syrdall I

Steven Baskewitsch  (621 457 537)  Syrdall II

David Ferreira  De Jesus (691 595 517)  Syrdall III

.

 

Training: 

Dënschdeg 17:45 - 19:15 zu Minsbech an Donneschdeg  17:45 - 19:15  zu Moutfort 

 

 

 

 

 

Coupe:  Entente Grevels - Entente Syrdall   0 - 12     

 

 

PROGRAMME
 
       
SONNDEG   11/03/2018
 
Auer Match Resultat Terrain + Infos
 
10:30 Entente Syrdall I - Merl   Moutfort
11:00 Junglinster - Entente Syrdall II   Junglinster
09:30 Mensdorf II - Entente Syrdall III   Mensdorf
 
SONNDEG  18/03/2018
 
Auer Match Resultat Terrain + Infos
 
  Hesperange - Entente Syrdall I    
  Entente Syrdall II - Itzig   Munsbach
  Entente Syrdall III - Junglinster II   Sandweiler
 
SONNDEG   25/03/2018
 
Auer Match Resultat Terrain + Infos
 
11:00 RM Hamm - Entente Syrdall I    
09:30 RM Hamm II - Entente Syrdall II    
12:30 Itzig II - Entente Syrdall III    
       
SONNDEG  15/04/2018
 
Auer Match Resultat Terrain + Infos
 
  Entente Syrdall I - Weiler   Moutfort
  Entente Syrdall II - E. GSG/Berbourg/Biwer    
  Entente Syrdall III - Schengen   Sandweiler
       
SONNDEG  22/04/2018
 
Auer Match Resultat Terrain + Infos
 
  Mondorf - Entente Syrdall I 3 - 1  
  Entente Syrdall II - Hostert   Munsbach
  Entente Osten - Entente Syrdall III    
       
SONNDEG  29/04/2018
 
Auer Match Resultat Terrain + Infos
 
  Entente Syrdall I - Gasperich 4 - 1  
  Racing II - Entente Syrdall II    
  Entente Syrdall III - Remich/Bous   Sandweiler
       
SONNDEG  06/05/2018
 
Auer Match Resultat Terrain + Infos
 
  Avenir Beggen - Entente Syrdall I    
  Entente Syrdall II - Weiler II   Munsbach
  Entente Syrdall III - Hostert II   Sandweiler
       
SONNDEG  13/05/2018
 
Auer Match Resultat Terrain + Infos
 
  Entente Syrdall I - Bertrange   Moutfort
  Mondorf II - Entente Syrdall II    
  Entente Berbourg II - Entente Syrdall III    
       
SONNDEG   02/06/2018
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  Strassen - Entente Syrdall I    
  Entente Syrdall II - Mensdorf   Munsbach
  Entente Syrdall III- Mertert/Wasserbillig   Sandweiler
       
 
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
       
       
       

 

 

                                            

      

PROGRAMME hierscht 2017
 
       
SONNDEG   17/09/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  RM Hamm - Entente Syrdall I     2 - 9  
  Christnach/Waldbillig - E. Syrdall II 0 - 10  
  Weiler II - E. Syrdall III         5 - 2  
 
SONNDEG  24/09/2017
 
Auer Match an Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  Junglinster - E. Syrdall I 3 - 1  
  E. Syrdall II - Berdorf/Consdorf II 2 - 7 Munsbach
  E. Syrdall III - Remich/Bous 1 - 13 Sandweiler
 
SONNDEG   01/10/2017
 
Auer Match an Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  E. Syrdall - exempt ////  
  E. Syrdall II - exempt ////  
  Mensdorf II - E. Syrdall III 4 - 6  
       
SONNDEG  08/10/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  Hesperange - E. Syrdall I 1 - 1  
  E. Syrdall II - Junglinster II 4 - 0 Munsbach
  E. Syrdall III - exempt /////  
       
SONNDEG  15/10/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  E. Syrdall I - Weiler 4 - 7 Moutfort
  E. Syrdall II - Echternach 3 - 3 Munsbach
  E. Grevenmacher II - E. Syrdall III    
SONNDEG  22/10/2017
 
Auer Match a  Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  Itzig - E. Syrdall I 3 - 9  
  Mertert/Wasserbillig - E. Syrdall II 8 - 1  
  E. Syrdall III - Schengen   Sandweiler
       
SONNDEG  12/11/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  E. Syrdall I - Hostert 3 - 3 Moutfort
  E. Syrdall II - E. Berbourg II 5 - 2 Munsbach
  E. Syrdall III - Hostert II 1 - 11 Sandweiler
       
SONNDEG  19/11/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  Berdorf/Consdorf - E. Syrdall I 3 - 3  
  Rosport - E. Syrdall II    
  E. Osten - E. Syrdall III    
       
SONNDEG  26/11/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
  E.Syrdall I - Bertrange I 0 - 2 Moutfort
  E. Syrdall II - Mensdorf   Munsbach
  E. Syrdall III - Mondorf II   Sandweiler
       
SONNDEG 00/00/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
       
       
       
SONNDEG  00/00/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
       
       
SONNDEG  00/00/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos
 
       
       
       
       
SONNDEG  00/00/2017
 
Auer Match a Resultat Resultat Terrain + Infos